ZLOČINCI - JEDNOTLIVCI

VRAHOVIA:

Patria sem: nájomní, sérioví a masoví vrahovia, ktorý za nemalý obnos peňazí dokážu odstrániť, človeka, ktorý sa napríklad mafiánskej rodine, či znepriatelenému gangu nepáči. Trvá dlhý čas, kým ich dostihne zákon a väčšinou menia svoju identitu. Sérioví a masoví vrahovia často vraždia na vlastný popud, psychickú poruchu atď. Ich správanie je nevyspytateľné.

ZLODEJI:

Patria sem: bankoví lupiči, vreckári, vykrádači hrobov, domov, aut. Robia svoju prácu za účelom obohatiť sa. Kradnuté veci tak predávajú ďalej za nemalé peniaze. Pokiaľ však ide o peniaze, je to čisto osobná a finančná záležitosť.

HACKERI:

Dôležitým, ale menejcenným článkom v zločine. Ich vedomosti v oblasti počítačov a technológii sa dokonale hodia každému zločineckému odvetviu. Títo ľudia nemajú dlhú životnosť, po vykonaní svoje práce sú odstránení zo sveta živých. Ak sú však členom gangu, kartelu alebo mafie, ich životy sú vzácne a dlhotrvajúce.

BLACK GOLD:

Black Gold je tajná zločinecká organizácia, ktorá je v Outlaw City už od niekoľko rokov. Je to spoločenstvo a skupina len tých najlepších z najlepších. Príjmajú k sebe tých najnebezpečnejčích najšikovnejších hackerov, zlodejov a vrahov každej skupiny. Veľmi rafinovane a tajne potom ponúkajú svoje služby cez dark web a plnia svoje zákazky. Členovia organizácie sú takmer nevystopovateľní, používajú falošné identity, ktoré sú veľmi dobre premyslené. Stopy za sebou uhládzajú až priam dokonalo.  Šéf je neznámy, ani sami členovia netušia, kto to je. Skupina Black Gold neuznáva nič iné len dokonalosť v zločinectve. Ak nie je človek precízny, zodpovedný a inteligentný nie je hodný byť členom.

   © Outlaw City RPG  2020 - 2021

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now